Naptár

2018. Május
H
K
Sze
Cs
P
Szo
V
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy mindig időben értesüljön a fontos információkról!

Hírlevél

Kapcsolat

OM 035 199

1222 Budapest, Pannónia u. 50.(a postacím is egyben)

Tel. és Fax: +36(1)226-6686 


1222 Budapest, Dévény u. 62.
Tel. és Fax: +36(1)424-5108

Igazgató:
Vitéz Gyula
+36(1)226-6686

Igazgató helyettesek:
Körmendiné Kóber Judit
Forgóné Ollári Zsuzsanna

Iskolatitkár:
Vatai Gabriella

Gazdasági ügyintéző:
Gellért Jánosné

Iskolánk elektronikus levélcíme:
hermanisk@hawk.hu

Sport
2015.09.22 23:05

Sporteredmények 2015/2016.

 

Kerületi aerobic verseny

Sitku Blanka 1. hely

Pálinkás Luca 5. hely

Pálinkás Lili 5. hely

Sitku Eszter 5. hely


Atlétika Diákolimpia Budapesti Döntő

II. kcs. lány csapat 3. hely

Balogh Borbála
Kulcsár Lilla
Mohai Dóra
Pálinkás Lili
Rakusz Rezeda
Vörös Anna


Kerületi atlétika verseny

I. kcs. lány csapat 6. hely

Földvári Dóra
Krasznai Lili
Pálinkás Luca
Pap Alexandra
Sitku Blanka
Szekeres Lili

 

I. kcs. fiú csapat 5. hely

Bajnok-Návay Botond
Béres Bálint
Fazekas Péter
Málnai Márk
Mihalics András
Kovács Andor

 

II. kcs. lány csapat 1. hely

Balogh Borbála
Kulcsár Lilla
Mohai Dóra
Pálinkás Lili
Rakusz Rezeda
Schadl Dóra

egyéni
Kulcsár Lilla 1. hely
Balogh Borbála 2. hely

 

II. kcs. fiú csapat 

Aczél Márk
Appel Attila
Appel Kristóf
Lavner Ákos
Rehó Bálint
Simon Milán

egyéni
Simon Milán 2. hely

III. kcs. lány csapat 6. hely

Kovács Dóra
Kiss Fruzsina
Gaál Dorina
Szigeti Anna
Áldott Flóra
Nagyiványi Dorina

 

III. kcs. fiú csapat 6. hely

Kiss Róbert
Marót Máté
Koncsik Koppány
Bodnár Izsák
Dudás Milán
Báthory Máté

 

IV. kcs. fiú csapat 4. hely

Meinhardt Bence
Kocsmár Bence
Tóth Soma
Mihalics Róbert
Gréczy Levente


Kerületi mezei futóverseny

I. kcs. lány csapat 3. hely

Lasso de la Vega Lívia
Földvári Dóra
Pintér Noémi
Sitku Blanka
Krasznai Lili

II. kcs. lány csapat 3. hely

Kulcsár Lilla
Pálinkás Lili
Légrádi Anna
Rakusz Rezeda
Schadl Dóra

egyéni 3. hely
Kulcsár Lilla

II. kcs. fiú csapat 1. hely

Aczél Márk
Appel Attila
Appel Kristóf
Rehó Bálint
Lavner Ákos

egyéni 6. hely
Rehó Bálint

III. kcs. lány csapat 2. hely

Gál Dorina
Kovács Dóra
Bárány Kata
Kiss Fruzsina
Áldott Flóra

egyéni 6. hely
Áldott Flóra

III. kcs. fiú csapat 4. hely

Kiss Róbert
Marót Máté
Bodnár Izsák
Dudás Milán
Báthory Máté

IV. kcs. lány csapat 3. hely

Czakó Petra
Vajai Martina
Mulidrán Molli
Lukács Eszter

IV. kcs. fiú csapat 2. hely

Meinhardt Bence
Kiovics Dániel
Albrecht Dániel
Tóth Soma
Mihalics Róbert

egyéni 6. hely
Meinhardt Bence


 Gyorsasági Görkorcsolya Diákolimpia Országos Döntő

Ludányi Zsófi

4. hely


Alpesi sí Diákolimpia Országos Döntő Óriásműlesiklás

Adorján Nicolas
2. hely

Adorján Stephanie
4. hely


Budapesti Úszó Diákolimpia

Kiovics Dániel

gyorsúszás 4. hely
hátúszás 4. hely

Tóth Soma

gyorsúszás 5. hely
mellúszás 5. hely


VOLLÉ!-RÖPISULI verseny

1. hely

Rábai Gellért
Kovács Márk
Kovács Ákos


Játékos farsangi sorverseny

5. hely

Pintér Noémi
Kovács-Tuba Marcell
Krasznai Lili
Kemenczei Csanád
Rakusz Hanna Rezeda
Simon Milán
Mohai Dóra
Aczél Márk


Mikulás Kupa (labdarúgás)

I. korcsoport 3. hely

Miszlai Levente
Szűcs Marcell
Vincellér Dávid
Kovács Máté
Málnai Márk
Perlai Bence
Szabó Levente
Béres Bálint

 „a legjobb mezőnyjátékos”
Krasznai Lili

 

II. korcsoport 5. hely

Kovács Ákos
Kovács Márk
Appel Attila
Appel Kristóf
Meinhardt Bálint
László Márton

„a legtechnikásabb játékos”
Lavner Ákos


Kerületi úszóverseny

November 12. és 19.

I. korcsoport

Ruzsás Viktória 2. b gyorsúszás 1. hely

Pálinkás Luca 2. b hátúszás 2. hely, gyorsúszás 3. hely

Kiovics Viktor 3. a gyorsúszás 3. hely

Sitku Blanka 2. b hátúszás 4. hely

Málnai Márk 2. b gyorsúszás 5. hely

 

II. korcsoport

Ludányi Zsófi 3. b mellúszás 1. hely

Pálinkás Lili 4. b mellúszás 2. hely, gyorsúszás 6. hely

 

IV. korcsoport

Kiovics Dániel 8. a gyorsúszás 1. hely, hátúszás 1. hely

Tóth Soma 7. a mellúszás 1. hely, gyorsúszás 2. hely

 

Gratulálunk a többi résztvevőnek is!


Őszi atlétika kerületi verseny

III. korcsoport lány csapat 4. hely

Kovács Dóra
Kiss Fruzsina
Gaál Dorina
Szigeti Anna
Áldott Flóra
Nagyiványi Dorina 

 

III. korcsoport fiú csapat 6. hely
Kiss Róbert
Marót Máté
Bodnár Izsák
Dudás Milán
Báthory Máté


FUTAFOK október 3.

A kerületi futóversenyen saját korcsoportjukban az első tíz befutó között voltak: 

      Pálinkás Luca 2. b   1. hely

Pálinkás Lili 4. b     3.

Szűcs Melinda 2. a  4.

Kulcsár Lilla 3. b     4.

Rehó Bálint 4. b       4.

Kovács Dóra 5. a     4.

Vincellér Dávid 2. a 5.

Légrádi Anna 4. a    5.

Marczell Máté 1. b   6.

Tóth Soma 7. a        8.

Az alsó tagozatos (Pálinkás Luca, Béres Bálint, Kulcsár Lilla, Aczél Márk)
és a felső tagozatos (Dobos Vivien, Bárány Kata, Tóth Soma, Meinhardt Bence)
váltó egyaránt a negyedik helyen végzett,
akárcsak a felnőtt női váltó.
A felnőtt férfi váltó 3. helyen futott be.
(Mindkét felnőtt váltót a 2.b nevezte)

Gratulálunk mindenkinek, aki végigfutotta a távot!

 


 

A Budatétényi Polgári Kör és a Budatétény Sportegyesület által szeptember 18-án rendezett

Szent Mihály Kupán II. korcsoportos csapatunk 3. helyezést ért el.

 

A csapat tagjai:
Béres Bálint, Kovács Ákos, Kovács Márk 3. a, 
Marót Péter, Szántó Levente 3. b,
Appel Attila, Appel Kristóf, Meinhardt Bálint 4. a,
Lavner Ákos, László Márton 4. b

 

Szép volt fiúk!

Honlap készítés