Facebookoldalunk

 

 

 

 

Hírek

2018.11.17
2018.11.12
2018.10.08
2018.10.02
2018.09.24 14:00

Naptár

2018. November
H
K
Sze
Cs
P
Szo
V
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 

Kapcsolat

OM 035 199

1222 Budapest, Pannónia u. 50.(a postacím is egyben)

Tel. és Fax: +36(1)226-6686 


1222 Budapest, Dévény u. 62.
Tel. és Fax: +36(1)424-5108

Igazgató:
Vitéz Gyula
+36(1)226-6686

Igazgató helyettesek:
Körmendiné Kóber Judit
Forgóné Ollári Zsuzsanna

Iskolatitkár:
Vatai Gabriella

Gazdasági ügyintéző:
Budavári Judit

Iskolánk elektronikus levélcíme:
hermanisk22@gmail.com

Tanári kar

 

 

 

Vitéz Gyula tanár
közoktatás-vezető
igazgató projekt
Forgóné Ollári Zsuzsanna mérnök, tanár felsős igazgatóhelyettes
osztályfőnök 5. b
matematika, kémia, fizika
Körmendiné Kóber Judit tanító
közoktatás-vezető
alsós igazgatóhelyettes

tanító 1. b
Vatai Gabriella jogi asszisztens iskolatitkár   
Budavári Judit felső fokú szakképzés iskolatitkár  
Andrássyné Veress Csilla tanító tanító tanító 1. a
Baffiné Kovácsik Mónika tanító tanító 2. a
Balázsik Annamária tanár osztályfőnök 5. a angol
Barberné Leszkóczi Rita tanító tanító 4. a
Bartha Attila tanár testnevelés
Bertalanné Fodor Katalin tanár osztályfőnök 8. a magyar
Bezerédy Erzsébet tanító osztályfőnök 1. a tanító 1. a
Bocsi Nóra néptáncpedagógus néptánc
Bogyó Mária gyógypedagógus fejlesztő pedagógus fejlesztő
Derdákné Kovács Klára könyvtáros könyvtárvezető könyvtár
Fehér Dániel tanár   informatika
Göndöcs-Csontos Kitti tanító öko munkaközösség vezetője tanító 3. a
Horváth Anikó pszichológus iskolapszichológus
Horváth Lászlóné tanító osztályfőnök 4. a  tanító 4. a
Lajosné Traub Katalin tanár osztályfőnök 6. a magyar, német
Mező-Kovács Bianka tanító  hagyományőrző- és kommunikációs munkaközösség vezetője tanító 3. b
Molnárné Hajdu Zsuzsanna tanító osztályfőnök 3. a tanító 3. a
Németh Józsefné tanár osztáyfőnök 7. a kémia, természetismeret
Nyitrai Ferencné tanító alsós munkaközösség vezetője
osztályfőnök 1. b
tanító 1. b
Segesdiné Nagy Mária tanító osztályfőnök 2. a tanító 2. a
Séráné Dingha Margit szociálpedagógus alapítványi kuratóriumi tag,
pedagógiai asszisztens, 
gyermekvédelem
napközi 1. b
Sinkáné Farkas Marian tanár osztályfőnök 6. b biológia, kémia, természetismeret
Soós Csilla tanító tanító 4. b
Szabó-Bencze Gabriella tanár alapítványi kuratórium elnöke pedagógiai asszisztens, 
felsős napközi
Szijártó Tímea tanár felsős munkaközösség vezetője
osztályfőnök 7. b
angol, ének
Tóthné Matula Márta tanító BECS munkaközösség vezetője
osztályfőnök 4. b
tanító 4. b
Vellainé Gombos Irén tanító diákönkormányzatot segítő pedagógus
osztályfőnök 2. b
tanító 2. b
Wittmann Erika tanár magyar, történelem
Zsoldos Mónika tanító osztályfőnök 3. b  tanító 3. b

 

Honlap készítés