Naptár

2017. December
H
K
Sze
Cs
P
Szo
V
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy mindig időben értesüljön a fontos információkról!

Hírlevél

Kapcsolat

OM 035 199

1222 Budapest, Pannónia u. 50.(a postacím is egyben)

Tel. és Fax: +36(1)226-6686 


1222 Budapest, Dévény u. 62.
Tel. és Fax: +36(1)424-5108

Igazgató:
Vitéz Gyula
+36(1)226-6686      +36(30)798-9683

Igazgató helyettesek:
Körmendiné Kóber Judit
Forgóné Ollári Zsuzsanna

Iskolatitkár:
Vatai Gabriella

Gazdasági ügyintéző:
Gellért Jánosné

Iskolánk elektronikus levélcíme:
hermanisk@hawk.hu

Sport

2017.12.01 14:45
Úszóverseny

Kerületi úszóverseny résztvevői és eredményeik

2017. november 10. és 16.

I. korcsoport fiú:

Rosta Balázs 2010. gyors, mell 6. hely

Ments Marcell 2009. gyors, mell 8.

Szabó Bendegúz 2009. gyors, hát 

I. korcsoport lány:

Pintér Noémi 2009. mell 1. hely, hát 1. hely

II. korcsoport fiú:

Bátori Gergő 2008. gyors, mell

II. korcsoport lány

Pálinkás Luca 2008. gyors 1. hely, mell 1. hely

Ruzsás Viktória 2007. gyors 1. hely, mell 3. hely

Vaskó Emese 2007. gyors 2. hely, hát 1. hely 

Váltó: 1. hely Vaskó Emese, Sitku Blanka, Ruzsás Viktória, Pálinkás Luca 

III. korcsoport fiú:

Kemenczei Márton 2006. mell

Látrányi Dániel 2006. hát 6. mell

Vaskó Álmos 2005. gyors, mell

IV. korcsoport fiú:

Marót Máté 2004. gyors 9.

Pálinkás Luca gyors- és mellúszásban,
Vaskó Emese hátúszásban,
Pintér Noémi mell- és hátúszásban
és a váltó csapat 
kerületi versenyen elért eredményük alapján továbbjutottak
az Úszás Diákolimpia Budapesti Döntőjébe,
melyet január 20-án a BVSC uszodában rendeznek. 

MINDEN RÉSZTVEVŐNEK GRATULÁLUNK!

2017.10.21 18:51
Futafok eredményeink

FUTAFOK 2017.

Az iskola legjobb helyezést elérő tanulói

 

kisérős lányok 2010-2011.

  1. Cseszregi Boglárka 1.a

Bátor fiúk 2010-2011.
9.   Rosta Balázs 1.b
11. Baglyos Benedek 1.a

Bátor lányok 2010-2011.
8.   Hári Abigél 1.a
11. Szalai Hanga 2.b
12. Tanka Sára 2.b

2009. fiúk
10. Tóth- Kenéz Gergő 2.a

2009. lányok
1.   Pintér Noémi 3.b
8.   Radnóti Hanga 3.b
10. Campbell Flóra Chinasa 2.a

2008. fiúk
4. Vajda Vilmos 3.a

2008. lányok
2.   Vajda Lili 3.b
7.   Pálinkás Luca 4.b
12. Mihályi Emma 3.a

2007. fiúk
16. Légrádi Marcell 4.b

2007. lányok
4. Vaskó Emese 4.a
9. Facskó Nikolett 4.b

2006. lányok
2. Kulcsár Lilla 5.b

2005. lányok
4. Mohai Dóra 6.b
9. Thár Szilvia 6.b

2004. fiúk
16. Nagy Zsombor 

2004. lányok
14. Metky Zsófi

 

Alsós váltók:

5. hely: Pintér Noémi, Vaskó Emese, Vaskó Csaba, Vajda Vilmos
8. hely: Szalai Hanga, Vajda Lili, Tóth-Kenéz Gergő, Papp Dániel

Felsős váltó:

5. hely: Kulcsár Lilla, Kovács Dóra, Auerbach Domonkos, Karda András

 

GRATULÁLUNK MINDENKINEK, AKI VÉGIGFUTOTTA A TÁVOT!

2017.10.21 19:26
Szent Mihály Kupa eredményeink

A Budatétényi Polgári Kör és a Budatétény Sportegyesület által szeptember 22-én rendezett Szent Mihály Kupán

1. korcsoportos csapatunk 1. helyet ért el, így ők hozhatták el a kupát!

A csapat tagjai:
Kovács Ákos, Kovács Márk, Simon Milán 5.a,

Auerbach Domonkos, Meinhardt Bálint, Vaskó Álmos 6.a,
Lavner Ákos, Mihály Ármin 6.b

Szép volt fiúk!

5. korcsoportos csapatunk 5. helyezést ért el.

A csapat tagjai:
Bajnok-Návay Botond, Kemenczei Csanád, Kovács Máté, Légrádi Marcell, Málnai Márk, Szabó Levente 4.b

Gratulálunk mindkét csapatnak!

2017.05.18 13:02
Budapesti atlétika verseny

A Budapesti Honvéd SE. Dózsa György úti pályáján 2017. május 3-án
megrendezett Atlétika Diákolimpia Budapesti Döntőn
2. helyet ért el csapatunk!

Földvári Dóra 3.b

Kulcsár Lilla 4.b - Budapest 2017. évi Diákolimpia Bajnoka!

Ladányi Leonóra 5.b

Rakusz Rezeda 4.b egyéni 2. hely!

Schadl Dóra 4.a

Szilczer Lídia 5.b

Ezzel az eredménnyel a lányok országos döntőbe jutottak!

GRATULÁLUNK!

2017.05.18 13:12
Kerületi atlétikai többpróba verseny

Kerületi atlétika többpróba verseny

2017. április 26.

 

I.korcsoport lányok 4. hely

Málnai Dalma 2.b

Pálinkás Luca 3.b

Pintér Noémi 2.b

Szűcs Melinda 3.a

Tóth Eszter 2.a

Tóth Luca 2.b

 

I.korcsoport fiúk 7. hely

Kovács-Tuba Marcell 2.a

Lavner Szabolcs 2.a

Schadl András 2.a

Buró Marcell 2.b

Dudás Gábor Dániel 2.b

Szabó Levente 3.b

 

II. korcsoport fiúk 5. hely

Béres Bálint 4.a

Fazekas Péter 3.b

Petrus Barnabás 5.a

Sebrik Keán 5.a

Simon Milán 4.a

Szántó Levente 4.b

II. korcsoport lányok 1. hely

Földvári Dóra 3.b

Krasznai Lili 3.a

Kulcsár Lilla 4.b egyéni 1. hely!

Rakusz Rezeda 4.b egyéni 2. hely!

Szilczer Lídia 5.b

Vaskó Emese 3.a

 

A csapat bejutott az Atlétika Diákolimpia Budapesti Döntőjébe!

GRATULÁLUNK!

2017.05.18 12:58
Kerületi aerobik verseny

2017. május 4-én
a kerületi aerobik versenyen


Sitku Blanka 3. b 
2.  helyezést,


Pálinkás Luca 3. b
6. helyezést

 ért el.

 

GRATULÁLUNK!

2017.04.13 16:03
Úszósiker!!

A 2017. március 18-19-én
Debrecenben megrendezett Úszás Diákolimpia Országos Döntőjén


Pálinkás Luca (3. b)
50 m gyorsúszásban 6. és
50 m mellúszásban 4. helyen végzett.


Bárány Kata (8. a)
100 m gyorsúszásban 11. és
100 m hátúszásban 12. lett.

 

Mindkettőjüknek gratulálunk!

2017.04.13 16:01
Kerületi labdarúgó torna

2017. április 6-án a kerületi labdarúgó tornán
az I. korcsoportos fiúk (és egy kislány)
4. helyet értek el.


A csapat tagjai:

Lavner Szabolcs 2. a

Kincsverő Ádám 2. a

Vajda Vilmos 2. a

Kovács-Tuba Marcell 2. a

Krasznai Lili 3. a

Málnai Márk 3. b

Szabó Levente 3. b

 

Gratulálunk!

2017.04.06 19:32
Vollé! 2020 - Röpsuli Program

Iskolánk csapata a Magyar Röplabda Szövetség Vollé! 2020 - Röpsuli Program versenyének Manó kategóriájában II. helyezést ért el!

 

Földvári Dóra 3.b

Szűcs János 4.a

Guttmann Kristóf 4.a

Tarnai Vince 2.b

Bátori Gergő 2.b

 

Gratulálunk ügyes sportolóinknak!

2017.03.25 15:14
Úszás Diákolimpia budapesti döntő

 

 

A 2017. január 24-én a BVSC uszodában megrendezett versenyen három tanítványunk vett részt.

 

Eredmények:

Pálinkás Luca (3. b) mellúszás 2.hely

                            gyorsúszás 3. hely

 

Bárány Kata (8.a) hátúszás 2. hely

                      gyorsúszás 3. hely

 

Tóth Soma (8.a) gyorsúszás 6. hely

                         mellúszás 8. hely

 

Pálinkás Luca és Bárány Kata kiváló eredményeikkel továbbjutottak az országos döntőbe!

 

GRATULÁLUNK!

2016.12.02 07:58
Kerületi úszóverseny

2016.10.20 13:59
Futafok eredményeink 2016.

FUTAFOK 2016

Iskolánk legjobb helyezést elérő tanulói

 

Kísérős futam
6.Ferenczhalmy Benjamin 1.a

 

bátor fiú

2.Tóth-Kenéz Gergő 1.a

8.Horváth Dániel 1.a

 

bátor lány

1.Pintér Noémi Leila 2.b

 

2008.

5.Pálinkás Luca 3.b

6.Vajda Lili 2.b

6.Vajda Vilmos 2.a

 

2007.

3.Vaskó Emese 3.a

6.Földvári Dóra Julianna 3.b

 

2006.

2.Kulcsár Lilla Zsófia 4.b

5.Légrádi Anna 5.a

6.Rehó Bálint Brúnó 5.b

 

2002.

8.Mulidrán Mirtill 8.a

 

Görkori futam

2.Ludányi Zsófia 4.b

 

Alsós váltó

3.Hermanó:
Béres Bálint

Vajda Vilmos

Kulcsár Lilla Zsófia

Pintér Noémi

 

Felsős váltó

1.Villám ikrek:

Tóth Soma
Hegedűs Tamás
Gál Dorina
Bárány Kata Laura

 

GRATULÁLUNK MINDENKINEK, AKI VÉGIGFUTOTTA A TÁVOT!

2015.05.31 22:07

Iskolánkban a hagyományainkhoz híven, ahogy minden évben, úgy idén is megrendeztük a Sportnapot. Ezt eddig a Herman Ottó Napok zárónapjára szerveztük, most viszont május 20-án a Kihívás Napja nevű országos rendezvénysorozatba illesztettük bele. Célul tűztük ki, hogy a résztvevők – gyermekek, pedagógusok, szülők – együtt töltsenek egy vidám és tartalmas napot sok mozgással, kedvet teremtve ezzel a mozgásban gazdagabb és egészségesebb életmódhoz.

2014.10.15 21:30
Sikerek a kerületi atlétika versenyen

Éremmel térhettünk haza a versenyről! Gratulálunk a csapatoknak és a felkészítő tanároknak !
Akikre büszkék vagyunk:
I. korcsoport lány: 
Pálinkás Lili 3.b, Ferencz Dominika 2.a, Schadl Dóra 2.a, Kulcsár Lilla 2.b, Ludányi Zsófi 2.b, Rakusz Rezeda 2.b
csapat II. helyezés,
Kulcsár Lilla egyéni III. helyezés
I. korcsoport fiú:
Rehó Bálint 3.b, Beregszászi Ádám 2.a, Béres Bálint 2.a, Simon Milán 2.a, Kovács Ákos 2.a, Szántó Levente 2.b
csapat I. helyezés,
Simon Milán egyéni I. helyezés

 

2014. 10. 15.

 

Fénykép

 

Eső helyett éremeső!

 



4 fotó

 

 

2014.10.04 21:26

A Futafok eredmények kivonata a mi iskolánk tanulóira vonatkozóan. Kattints a Tovább >>> gombra!

Minden résztvevőnek gratulálunk!!

2014.09.28 21:24
Október 4-én, szombaton lesz a Futafok!

 

 

 

Gyertek, fussunk együtt idén is a Futafokon! 

A részleteket az esemény honlapján találod. 

 

 

 

2014. 10. 04.

 

Fénykép

 


Futafok 2014


52 fotó
Honlap készítés