Naptár

2017. Október
H
K
Sze
Cs
P
Szo
V
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy mindig időben értesüljön a fontos információkról!

Hírlevél

Kapcsolat

OM 035 199

1222 Budapest, Pannónia u. 50.(a postacím is egyben)

Tel. és Fax: +36(1)226-6686 


1222 Budapest, Dévény u. 62.
Tel. és Fax: +36(1)424-5108

Igazgató:
Vitéz Gyula
+36(1)226-6686      +36(30)798-9683

Igazgató helyettesek:
Körmendiné Kóber Judit
Forgóné Ollári Zsuzsanna

Iskolatitkár:
Vatai Gabriella

Gazdasági ügyintéző:
Gellért Jánosné

Iskolánk elektronikus levélcíme:
hermanisk@hawk.hu

Tanári kar

 

 

 

Vitéz Gyula tanár
közoktatás-vezető
igazgató projekt
Forgóné Ollári Zsuzsanna mérnök, tanár felsős igazgatóhelyettes
osztályfőnök 8. a
matematika, kémia, fizika
Körmendiné Kóber Judit tanító
közoktatás-vezető
alsós igazgatóhelyettes

tanító 4. b
Vatai Gabriella jogi asszisztens iskolatitkár   
Gellért Jánosné mérlegképes könyvelő iskolatitkár  
Kovács Bianka tanító hagyományőrző- és kommunikációs munkaközösség vezetője tanító 2. b
Alkerné Ivánku Ágnes tanár technika
Baffiné Kovácsik Mónika tanító tanító 1. a
Balázsik Annamária tanár angol
Baló-Glück Anita tanár történelem, német
Barberné Leszkóczi Rita tanító tanító 3. a
Bartha Attila tanár testnevelés
Bertalanné Fodor Katalin tanár osztályfőnök 7. a magyar
Bezerédy Erzsébet tanító tanító 4. a
Bocsi Nóra néptáncpedagógus néptánc
Bogyó Mária gyógypedagógus fejlesztő pedagógus fejlesztő
Fehér Dániel tanár   informatika
Göndöcs-Csontos Kitti tanító tanító 2. a
Hoffmann Margit tanár   földrajz, rajz
Horváth Lászlóné tanító osztályfőnök 3. a  tanító 3. a
Lajosné Traub Katalin tanár osztályfőnök 5. a magyar, német
Molnárné Hajdu Zsuzsanna tanító öko munkaközösség vezetője
osztályfőnök 2. a
tanító 2. a
Németh Józsefné tanár osztáyfőnök 6. a kémia, természetismeret
Nyitrai Ferencné tanító alsós munkaközösség vezetője
osztályfőnök 4. b
tanító 4. b
Segesdiné Nagy Mária tanító osztályfőnök 1. a tanító 1. a
Séráné Dingha Margit szociálpedagógus alapítványi kuratóriumi tag,
pedagógiai asszisztens, 
gyermekvédelem
napközi 4. b
Simon Jánosné könyvtáros, tanító, tanár könyvtárvezető könyvtáros tanár
Sinkáné Farkas Marian tanár osztályfőnök 5. b biológia, kémia
Szabó-Bencze Gabriella tanár alapítványi kuratórium elnöke pedagógiai asszisztens, 
felsős napközi
Szijártó Tímea tanár felsős munkaközösség vezetője
osztályfőnök 6. b
angol, ének
Tamási Dorottya tanító tanító 4. a
Tóthné Matula Márta tanító BECS munkaközösség vezetője
osztályfőnök 3. b
tanító 3. b
Varga Kitti tanító tanító 3. b
Vellainé Gombos Irén tanító diákönkormányzatot segítő pedagógus
osztályfőnök 1. b
tanító 1. b
Zsoldos Mónika tanító osztályfőnök 2. b  tanító 2. b

 

Honlap készítés