Naptár

2017. December
H
K
Sze
Cs
P
Szo
V
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy mindig időben értesüljön a fontos információkról!

Hírlevél

Kapcsolat

OM 035 199

1222 Budapest, Pannónia u. 50.(a postacím is egyben)

Tel. és Fax: +36(1)226-6686 


1222 Budapest, Dévény u. 62.
Tel. és Fax: +36(1)424-5108

Igazgató:
Vitéz Gyula
+36(1)226-6686      +36(30)798-9683

Igazgató helyettesek:
Körmendiné Kóber Judit
Forgóné Ollári Zsuzsanna

Iskolatitkár:
Vatai Gabriella

Gazdasági ügyintéző:
Gellért Jánosné

Iskolánk elektronikus levélcíme:
hermanisk@hawk.hu

Tanév rendje

2017/2018. Tanév rendje
14/2017. (VI.14.) EMMI rend
/a 6 tanítás nélküli munkanap figyelembevétele nélkül/
1. tanítási nap 2017.09.01. (péntek)
utolsó tanítási nap 2018.06.15. (péntek)
Őszi szünet 2017.10.30-11.03.
utolsó tanítási nap 2017.10.27. (péntek)
első tanítási nap 2017.11.06. (hétfő)
Téli szünet 2017.12.27-2018.01.02.
utolsó tanítási nap 2017.12.22. (péntek)
első tanítási nap 2018.01.03. (szerda)
Tavaszi szünet 2018.03.29-04.03.
utolsó tanítási nap 2018.03.28. (szerda)
első tanítási nap 2018.04.04. (szerda)
Kompetencia mérés: 2018. 05. 23. (szerda)
Pannónia u. tel: 
Dévény u. tel: 
226 6686
424 5108
Befizetési időpontok 2017-ben:
Befizetés Pótbefizetés
Szeptemberre:              08.14. 08.21.
Októberre:                   09.12. 09.19.
Novemberre:                10.10. 10.17.
Decemberre:                11.06. 11.20.
Januárra:                     12.11. 12.18.
Tanítás nélküli napok:
(ügyeletet biztosít az iskola)
2018.03.10.
2018.03.21.
Munkaszüneti napok: 2018.03.16.
2018.04.30.

6 tanítás nélküli munkanap felhasználása a 2017/18-as tanévben

  1. 2017. szeptember 21. csütörtök – őszi túra
  2. 2018. febrár 5. hétfő – félévi értekezlet 
  3. 2018. március 10. szombat  – szakmai nap
  4. 2018. április 21. szombat - szakmai nap
  5. 2018. május 3. csütörtök – Herman Ottó Nap
  6. 2018. május 29. kedd - osztálykirándulás
Dátum Esemény Tájékoztatás
2017. 09. 01.
8 h
Tanévnyitó 2017. Az iskola Pannónia utcai épületében tartjuk az évnyitót.
2017. 09. 01. Diákgyűlés Osztályt képviselő diákképviselők megválasztása osztályfőnöki órán. Javaslat a diákelnök személyére
2017. 09. 01. Ökofelelősök megválasztása az osztályokban A hetesek lesznek az energiajárőrök.
2017. 09. 4-5. Elsős szülői értekezletek
2017. 09. 11. Diákügyelet indulása Heti váltásban. Sorrend: 4. a, 4. b, 3. a, 3. b.
Emeleten, földszinten, főbejáratnál, konyhai bejáratnál két-két fő ügyel. Tisztaságfelelős: 3 fő.
2017. 09. 11. Szakkörök indulása
2017. 09. 12. Játszóház indítása az alsó tagozaton
2017. 09. 11-12. Szülői értekezletek 2-4. évfolyam  
2017. 09. 13. Szülői értekezletek felső tagozaton

2017. 09. 13-15.

Takarítási világnap program Az FKF Zrt. munkatársai rendhagyó tanórákat tartanak az alsó tagozat osztályaiban. Pénteken az alső tagozatosok megtisztítják a szeméttől az iskola környékét.

2017. 09. 18.

Tanulmányi ösztöndíj pályázat meghirdetése az I. félévre
2017. 09. 21. Őszi túra 1. tanítás nélküli munkanap
2017. 09. 22. Autómentes világnap A gyalogos és kerékpáros közlekedés szabályainak felelevenítése technika vagy környezetismeret tanórákon. Aki teheti jöjjön gyalogosan vagy kerékpárral az iskolába!
2017. 09. 22. 9ó Szent Mihály Kupa Kerületi futballbajnokság a budatétényi Pokorny Béla Sporttelepen.
2017. 09. 25. Tanulmányi ösztöndíjpályázat beadásának határideje  
2017. 09. 27. Nyolcadikos továbbtanulási tájékoztató
2017. 09. 28. Takarítási Világnap Takarítás az udvaron és az iskola környékén a felső tagozaton
2017. 09. 29.
16-18
Szent Mihály napi vásár A budatétényi Szent Mihály Napok megnyitója iskolánk Dévény utcai épületében vásári forgataggal, jó hangulatban.
2017. 10. 02. Tanulmányi ösztöndíjpályázat elbírálása
2017. 10. 03. 14ó Diákparlament Munkaterv és az éves program megbeszélése, elfogadása
2017. 10. 04. Állatok Világnapja Háziállatok bemutatása; HEROSZ Állatmenhely meglátogatása; Előadás a felelős állattartásról.
2017. 10. 06. Aradi vértanúk emléknapja Koszorúzás.
2017. 10. 07. Futafok http://www.futafok.hu
2017. 10. 10. esőnap: 17. Számháború a negyedik és ötödik osztályos tanulókkal
2017. 10. 09-
2017. 10. 20.
Őszi papírgyűjtés  
2017. 10. 11. SzakMázz!
2017. 10. 18. Táncház
2017. 10. 13. 14:30 Bolyai matematikai csapatverseny http://www.bolyaiverseny.hu/matek/index.htm
2017. 10. 14. Őszi iskolai túra A családokkal közösen kirándulunk a Budai hegyekbe. Szombati nap. 
2017. 10. 20. Nemzeti ünnep Az 1-6. évfolyam koszorúz, 7-8. évfolyam Lyukas zászló túrán vesz részt.
2017. 10. 24. Ismerkedős nap A leendő ötödikes osztályfőnökök meglátogatják a negyedikes osztályokat.
2017. 10. 24-25. Fogadóórák az alsó tagozaton
2017. 11. 08. Fogadóóra a felső tagozaton
2017. 11. 09. Ismerkedős nap A negyedikesek meglátogatják az ötödikeseket.
2017. 11. 10. Bolyai magyar csapatverseny http://www.bolyaiverseny.hu/magyar/index.htm
2017. 11. 11. SULI-VÁR Iskolánk bemutatkozása a kerületi rendezvényen
2017. 11. 14. Diákvezetőségi ülés A dekoráció frissítése, mikulás és osztálykarácsony szervezése, ünnepi terítés előkészítése
2017. 11. 15. A Magyar Nyelv Napja a felső tagozaton
2017. 11. 15. Vers- és prózamondó verseny 3-4. osztályosoknak
2017. 11. 13-17.  Gyümölcshét Gyümölcssaláta készítés.
2017. 11. 20-22. Nyílt órák
2017. 11. 23. Adventi koszorú készítése
2017. 11. 24. Az elsősök 1. negyedévi értékelése
2017. 11. 27. Ne vásárolj semmit! - mozgalom  Csomagolóanyagok ötletes felhasználása, tárgyak készítése technika órákon. Kiállítás.
2017. 11. 28. Iskolánk programjának bemutatása a leendő elsősök szüleinek
2017. 11. 28. Angol verseny, kerületi, 7-8. évfolyamosok részére
2017. 11. 29. Énekverseny, iskolai, alsó és felső tagozat  
2017. 11. 29. Német Szépkiejtési verseny felső tagozatosok részére
2017. 11. 30. Házi sakkverseny
2017. 11. 30. Történelem verseny, kerületi,
6. évfolyam számára
2017. 12. 01. Madáretetők kihelyezése Minden osztály ”fogadjon örökbe” egy etetőt!
2017. 12. 01. DIFER mérés eredményeinek leadási határideje
2017. 12. 06. Jön a Mikulás az osztályokba!
2017. 12. 06. Behívásos fogadóórák a felső tagozaton Szülők tájékoztatása, segítségadás
2017. 12. 08. Jelentkezés a központi felvételi vizsgára
2017. 12. 11-12. Behívásos fogadóórák az alsó tagozaton Szülők tájékoztatása, segítségadás
2017. 12. 11. Állatok karácsonya Adománygyűjtés az árva állatok részére.
2017. 12. 13. Angol Szépkiejtési verseny 7-8. évfolyam részére
2017. 12. 12. Luca-nap Búzaültetés, kirakodóvásár, sütiverseny
2017. 12. 18-21. Ünnepi terítés Minden osztály egy választott napon ünnepi terítékkel díszíti az ebédlőasztalt.
2017. 12. 21. Karácsonyi ünnepköszöntő koncert
2017. 12. 21. Betlehemezés A népszokásjátékot az ötödikesek mutatják be.
2017. 12. 21. Karácsonyi játszóház, osztálykarácsonyok
2017. 12. 22. Szakmai nap a pedagógusok részére 2. tanítás nélküli munkanap
2018. 01. 08. A HON pályázat kiírása
2018. 01. 17. Öveges Fizikaverseny
2018. 01. 22. Magyar Kultúra Napja
2018. 01. 23. Diákvezetőségi ülés Második félév feladatainak megbeszélése
2018. 01. 23. Alsós félévi osztályozó értekezlet
2018. 01. 24. Felsős félévi osztályozó értekezlet
2018. 01. 24. Iskolai Kazinczy verseny 4. évfolyam és felsősök
2018. 01. 25. Teleki Pál Földrajz-Földtan verseny
7-8. évfolyam részére
2018. 01. 26. Farsang felső tagozat
2018. 02. 02. Félévi értesítők kiadása
2018. 02. 05. Félévi értekezlet 2. tanítás nélküli munkanap
2018. 02. 06. Öveges József fizikaverseny
2018. 02. 06. Tanulmányi ösztöndíj pályázat meghirdetése a II. félévre
2018. 02. 06-07. Szülői értekezletek az alsó tagozaton
2018. 02. 07. Szülői értekezletek a felső tagozaton
2018. 02. 07. 14h Herman Ottó Biológia verseny
7-8. évfolyam részére
2018. 02. 08. Farsang alsó tagozat
2018. 02. 09. Bolyai Természettudományi Verseny
2018. 02. 13. Játszóház leendő elsősöknek
2018. 02. 15. SNI-s, BTM-es tanulók iskolai szépíró versenye
2018. 02. 15. Diákvezetőségi ülés
2018. 02. 16. Herman Ottó Országos Biológia Verseny
2018. 02. 16. Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2-8. évfolyam
2018. 02. 16. Alapítványi Bál
2018. 02. 19. Tanulmányi ösztöndíj pályázat beadása - II. félév
2018. 02. 19. 8. osztályosok továbbtanulási lapjának továbbítása
2018. 02. 20. Nyílt nap a leendő elsősök és szüleik részére Tanítási órák, játszóház
2018. 02. 22. Iskolai Aranykönyv verseny  2. évfolyam
2018. 02. 23. Kommunizmus Áldozatainak Emléknapja rendhagyó történelem óra
2018. 02. 26. Tanulmányi ösztöndíj pályázat elbírálása - II. félév
2018. 02. 27. Diákvezetőségi ülés
2018. 02. 28. 14h Hevesy György Kémia verseny
7-8. évfolyam részére
2018. 02. 28. Német Szövegértés verseny felső tagozat részére
2018. 03. 01. Angol verseny, kerületi, 5-6. évfolyam számára
2018. 03. 02. 14h Kaán Károly Természetismeret verseny 5-6. évfolyam
2018. 03. 05-06. Fogadóóra az alsó tagozaton
2018. 03. 07. Fogadóóra a felső tagozaton
2018. 03. 08. 14:30 Történelem verseny 5. évfolyam számára
2018. 03. 08. Vers- és prózamondó verseny az 1-2. osztályosok számára
2018. 03. Vers- és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára
2018. 03. Számítástechnika verseny, felső tagozat számára
2018. 03. 10. Szakmai nap 3. tanítás néküli munkanap - szombat
2018. 03. 14. Ünnepi műsor márc. 15. tiszteletére Ünnepi műsorral készülnek a negyedikesek
2018. 03. 20. Diákvezetőségi ülés
2018. 03. 22. Víz világnapja Témanap.
2018. 03. 24. Az elsősök 3. negyedévi értékelése
2018. 03. 26 - 28. Ünnepi terítés Minden osztály egy választott napon ünnepi terítékkel díszíti az ebédlőasztalt.
2018. 03. 28. Húsvéti játszóház - alsó tagozat
2018. 03. 28. Húsvéti ízcsata - felső tagozat
2018. 04. Kerületi Fizika verseny a 7. évfolyam számára
2018. 04. 03-07. Digitális témahét
2018. 04. 09-04. 20. Tavaszi papírhulladék-gyűjtés
2018. 04. 09-13. Digitális témahét
2018. 04. 11. Költészet napja
2018. 04. 16. Pályázatok leadásának határideje.
2018. 04. 20. Holocaust emléknap rendhagyó történelemóra
2018. 04. 20. A Föld napja  Megemlékezés - Természetfilm vetítés, szemétszedés, virágültetés
2018. 04. 21. Szakmai nap a pedagógusok részére 4. tanítás nélküli munkanap - szombat
2018. 04. 23-24. Behívásos fogadóórák az alsó tagozaton A nyelvtanárok kedden fogadnak
2018. 04. 25. Aranytoll iskolai verseny A negyedikesek iskolai helyesíró versenye
2018. 04. 25. Behívásos fogadóórák a felső tagozaton
2018. 04. 26. Diákvezetőségi megbeszélés
2018. 04. 28. Tavaszi iskolai túra
2018. 05. Kerületi Fizika verseny a 8. évfolyam számára
2018. 05. 03. Herman Ottó Nap - Madarak és fák napja 5. tanítás nélküli munkanap - Klauzál Művelődési Központ
Pályázatok értékelése, eredményhirdetés. 
VAD MAGYARORSZÁG c. természetfilm vetítése
2018. 05. 04. Kerületi környezetvédelmi verseny megrendezése
2018. 05. 07. Anyák napi ünnepségek
2018. 05. 16. 17h Szülői értekezletek a beíratott leendő elsős tanulók szüleinek.  
2018. 05. 16.  Idegen nyelvi kompetenciamérés
2018. 05. 22. Diákvezetőségi megbeszélés
2018. 05. 23.

Rendhagyó tanítási nap a negyedikeseknek a felső tagozaton

2018. 05. 23.

Országos kompetenciamérés

2018. 05. 23. Sport- és egészségnap Apák napja, lovagi torna
2018. 06. 04- 08. Erdei iskolák, osztálykirándulások 6. tanítás nélküli munkanap (június 5.)
2018. 06. 06. Nemzeti Összetartozás Napja megemlékezés
2018. 06. 12. Jutalomkirándulás A tanulmányi- és sportversenyek díjazottjai részére
2018. 06. 15. Ballagás Dévény épület
2018. 06. 20. Tanévzáró Dévény épület

 

Honlap készítés